• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Retinall Sp. z o.o.
  ul. Bohaterów Monte Cassino 12
  32-600 Oświęcim
  Tel: + 48 33 876 28 89
  Tel kom.: +48 533 841 588
  NIP: 5492436006
  REGON: 122914808

  Ilość produktów w przechowalni: 0

  Zobacz

  Nowość

  Grunt uniwersalny GW34 5 litrów

  Netto: 22,08 zł
  Brutto: 27,16 zł

  Producent: Retinall
  Wysyłka:48 godzin
  Waga:5.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Gotowy do użycia preparat do stosowania na wszystkich chłonnych i porowatych powierzchniach, takich jak: płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe i cementowe, podłoża betonowe np. wylewki, gazobeton, cegła, itd. Grunt wzmacnia podłoże, wyrównuje jego chłonność i poprawia przyczepność farb, zapraw klejowych, itp. Zmniejsza zużycie farb i lakierów. Polecany do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

  Grunt GW34 – uniwersalny koncentrat
  poprawia przyczepność do podłoża farb i zapraw klejowych,
  zmniejsza zużycie farby i lakierów,
  do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Zastosowanie
  Grunt jest gotowym do użycia preparatem do stosowania na wszystkich chłonnych i porowatych powierzchniach, takich jak: płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe i cementowe, podłoża betonowe np. wylewki, gazobeton, cegła, itd. Grunt wzmacnia podłoże, wyrównuje jego chłonność i poprawia przyczepność farb, zapraw klejowych, itp. Zmniejsza zużycie farb i lakierów. Polecany do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. 

  Właściwości
  Koncentrat jest niepalną emulsją wodną, wodorozcieńczalny, nie zawiera rozpuszczalników. Bezwonny, ekologiczny, po całkowitym wyschnięciu jest przeźroczysty, paroprzepuszczalny i odporny na temperatury od -30ºC do +70ºC .

  Sposób użycia
  Grunt uniwersalny powinien być stosowany na podłoża suche, oczyszczone z kurzu, wosku, tłuszczu, oleju, smarów, nieprzepuszczalnych powłok malarskich. Można go nanosić pędzlem lub wałkiem na podłoże o temperaturze powyżej +5ºC. Do wzmacniania powierzchni należy rozcieńczać z wodą w stosunku 1:1. Podłoża bardzo chłonne lub zniszczone zaleca się gruntować dwukrotnie. Zagruntowana powierzchnia jest gotowa do dalszego użytkowania po wyschnięciu. 

  Wydajność
  Zużycie preparatu w bardzo dużym stopniu uzależnione jest od rodzaju i chłonności gruntowanego podłoża i wynosi ok. 0,05-0,25 kg/m2.

  Przechowywanie
  Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +5ºC do +25ºC (preparat należy chronić przed przemrożeniem oraz nadmiernym nagrzaniem). Odpowiednio składowany zachowuje swoja przydatność do użycia przez okres 15 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. 

  Atesty
  Posiada atest PZH

  Dane techniczne
  Temperatura podłoża od +5ºC do +25ºC

  Użytkowanie powierzchni po 24 godzinach

  Gęstość ok. 1,05 g/cm3

  Odporność na temperatury (po wyschnięciu) od -30ºC do +70ºC

  Uwagi i zalecenia
  W przypadku kontaktu produktu z oczami należy obficie przemyć je wodą i skonsultować się z lekarzem.

  Karta charakterystyki wyrobu Pobierz plik
  Atest PZH Pobierz plik

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.