• Przechowalnia 0
 • Strona głównaO firmie
  Szybki kontakt
  Retinall Sp. z o.o.
  ul. Bohaterów Monte Cassino 12
  32-600 Oświęcim
  Tel: + 48 33 876 28 89
  Tel kom.: +48 533 841 588
  NIP: 5492436006
  REGON: 122914808

  Ilość produktów w przechowalni: 0

  Zobacz

  O firmie

  Sklep internetowy z chemią budowlaną

  Retinall Sp. z o.o. to producent oraz sklep internetowy oferujący szeroki wybór środków z zakresu chemii budowlanej przeznaczonych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W naszej ofercie znajdują się między innymi impregnaty przeznaczone do kostki brukowej, betonu, gresu czy kamienia gipsowego. Ponadto w stałej sprzedaży posiadamy duży wybór środków czyszczących do mycia wyposażenia łazienki i kuchni, elewacji budynków oraz powierzchni z granitów, gresu i lastrika (np. schodów, nagrobków). Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą głęboko penetrujących gruntów oraz hydroizolacyjnych folii w płynie.

  Nasze doświadczenie oraz wiedza branżowa pozwalają nam na dostarczanie Państwu produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak również inwestorów, składy budowlane czy firmy dystrybucyjne.

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.